Malatya Kombi Bakım 0422 325 7760

Herkesin aklında olan sorulardan bir kaçı cihazımı ne sıklıkla bakım yaptırlamlıyım? Bu sene de yaptırmasam bir şey olmaz herhalde? Daha yeni bakım yapıldı ama gerekli randumanı alamıyorum gibi sorularınızın yanıtlarına artık kavuşacaksınız.

Kombi bakım‘ları genel olarak yıllık bakımı yaptırılması gerekmektedir. Çünkü su içerisinde bulunan klor sayesinde pompa başta olmak üzere fan, ateşleme grupları, flitre ve daha bir çok malzeme kombinizin verimli çalışmasını önlemekte ve bu da ay sonu faturanıza yansımaktadır. Usta ekibimizle bu sorunların hepsini çözüme kavuştrduk. Ve kombiden siz değerli müşterilerimizin maksimum verim almasını sağladık.

Bakım öncesi sizlere sorduğumuz özelliklede bizler için önem teşkil eden, kombi ekranına yansıyan hata kodlarıdır. Bu kodlar cihazınızdaki arızayı daha kolay tesipt etmemizi sağlamaktadır. Bu sayede daha kısa sürede daha etkin bir çalışma ile cihazınınız çalışır duruma getirilmesi pekala mümkündür.

Her farklı cihazın kendisine özgü hata kodları vardır ve diğer cihazlardan çok ama çok farklıdır. Örneğin; Vaillant marka kombide F32 Fan problemi olarak geçerken Demirdöküm Milenyum Plus markasında ise F3 olarak göstermektedir.