Malatya Airfel Kombi Servisi

malatya kombi servisi iletişim

Malatya Özel Airfel Kombi Servisi: Malatya merkez ile birlikte ilçelerinde de hizmet vermekte olan firmamız marka ve model farketmeksizin uzman saha ekiplerimizle birlikte sizlerin hizmetinde. Kombi bakımı, petek temizliği, ve kombi kart tamiri ile yaygın özel servis ağımızdan yararlanmak için sizlerde en kısa zamanda sizlere belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarından bizlerle iletişime geçiniz. Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Batalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan ve Yeşilyurt olmak üzere özel teknik servisimiz bulunmaktadır.  iletişim numaralarından en kısa ve çözümlü sonuçlardan sizlerde faydalanmak için bizleri arayın.

Malatya Kombi Bakım: Marka ve model farketmeksiniz özellikle fan, ateşleme gurupları, filtre, pompa, genleşme tankı gibi farklı parçaların temizliği ve bakımı yapıldıktan sonra sizlere geri teslim edilmektedir.Bakımı bittikten sonra 5-10 dakika sizlerin de bizlere eşlik etmenizle beraber kısa süreli testin ardından cihazınızı temizlenmiş bir şekilde geri teslim etmekteyiz. Herhangi bir arıza ya da parça değişimi sırasında izlenecek adımlar saha personelimiz tarafından sizlere tebliğ edilecektir. Malatya özel kombi servisi Malatya merkez ağırlıklı olmak üzere ilçelerinde de uzman özel saha ekiplerimizle sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Uzun ve soğuk kış aylarında kombi bakımlarında özellikle su damlatması ve peteklerdeki fazla havanın alınması da sıcak suyun en kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır.

Malatya Kombi Tamir: Kombi arızası, kombi yedek parça, kombi parça değişimi, kombi kart tamiri, kombi ana kart tamiri saha ekiplerimizin analizi ardında gerçekleştirilen biraz da zaman alan bir iştir. Malatya kombi özel servisi olarak önceliklte arızanın ne olduğu ve neden olduğu tespit edilir ve ona göre işlemler yapılır. Kombi tamirinde en çok karşılaşılan sorunlar ; altından su damlatması, içinden ses gelmesi, basınç göstergesinde tankın fazla dolu olması, eskisi kadar iyi ısıtmaması gibi daha bir çok neden sayabiliriz. Özellikle kombi ana kartlarında iyonizasyon, yüksek voltaj, besleme arızası, düşük voltaj hatası, kendi kendine kombinin ya da kartın açılıp kapanması, kartta herhangi bir görüntünün olmaması gibi çok fazla arıza çeşitleri oluşabilmektedir. Bunlar genellikle kullanıcı hatası olmakla beraber kombinin ya da kombi içerisindeki ana kartında zaman içerisinde bozulabilmektedir.Malatya özel kombi servisi olarak marka model farketmeksizin her türlü arıza durumunda sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Bunun için yapmanız gereken  iletişim numaralarından en kısa sürede bizlere ulaşmanızdır.

Malatya Petek Temizliği: Kombi markası ne olursa olsun kombinizin ısıyı güvenli ve ısı kaybetmeden iletmesi petek temizliğinde de çok fazla önem taşımaktadır. Özellikle de zaman içerisinde üstlerinin ısınması ve altlarının ısınmaması çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Bununla beraber peteklerdeki fazla havanın alınması da basınç değeri açısından önemlidir. Petek temizliğinde makineyle temizlik en uygunudur. Özellikle bağlantıyı düzgün yaptığınızda tuvaletinizden akan simsiyah, petek diplerinde oluşan tortu, pas ve kiri kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Daha sonra sisteme Koruyucu ilaç eklenmektedir, sadece suyun kireçli olması durumunda paslanmayı ve kireci geciktirmektedir. Malatya merkez ağırlıklı olmak üzere ilçelerinde de Malatya özel servis olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yapmanız gereke sizlere bildirdiğimiz iletişim numaralarından bizlere ulaşmanız ve servislerimizden faydalanmanızdır.

Malatya Kombi Elektronik Kart: Kartınızın arıza durumunda yapılması gerekenlerden öncelikle irtibat numarasından en kısa sürede bizleri aramanızdır. Peki bu arızalar neden oluşur? Öncelikle binanıza gelen değişken voltaj sorunlarıdır. Voltajın düşmesi ve aniden yükselmesi kartınıza hasar vermekte ve kombinizin bozulmasına neden olmaktadır. Bir diğer konu ise zaman içerisinde kartların kullanıcı hatasından dolayı bozulmasıdır. Özellikle soğuk kış günlerinde kombinin derecesiyle sürekli oynanması da istikrarsızlık ve tutarsızlığa yol açacağından kombi kartınızın arızaya geçmesine müsade etmektedir. Bir diğer konu ise zaman içerisinde kart üzerinde bulunan parçaların bozulmasıdır. Elektronik kartlar çok dikkat edilmesi gereken hassas parçalardır ve zaman içerisinde kendiliğinden arıza verebilmektedir. Markası ve modeli ne olursa olsun Malatya il ve ilçelerinde kombi kart tamiri ile aradığınız herşey sizlere bir telefon kadar yakındadır.

Bir cevap yazın