Malatya Baymak Kombi Servisi 0422 325 7760

Malatya Kombi Tamir: Baymak marka kombilerde genellikle hava akış arızası ya da maksimum sıcaklık dediğimiz cihazın pompasında meydana gelen arıza bulunmaktadır. Bunun durumda yapılması gereken ilk şeylerden bir tanesi sizlere belirtmiş olduğumuz numaralar dan bizleri aramak ve sizlerle irtibatta olan arkadaşımıza durumu izah etmektir. Akabinde çalışma arkadaşlarımızın çizdiği yol haritasında cihazınıza gereken tamir işlemleri yapılmaktadır. Bu tarz kombilerde yoğuşmalı ve hermetik olarak ayrılmaktadır. Daha fazla zarar görmeden Özel Servisimiz’den yardım istemeyi unutmayınız. Özellikle de cihazınızın akranın da çıkan arıza kodlarını mutlaka bizlere bildirmeyi unutmayın.

Malatya Kombi Bakım: Marka ve model farketmeksizin tüm kombilerin bakımları periyodik olarak her sene yapılması gerekmektedir. Yoğuşmalı kombilerde içerisinde bulunan kazanın dahi içerisinin temizlenmesi gerekmektedir. Genel olarak kombi bakımlarında fan ve Eşanjör temizliği, alt hidrolik gurubun kontrolü, genleşme tankının basıncı gibi daha bir çok başlık sayabiliriz. Şunu unutmayın ki cihazınızın temizliği hem ısı hem de cebinize dost olarak geri dönecektir.

Malatya Kombi Petek Temizliği: Zaman içerisinde peteklerinizin içerisinde su tortuları vb maddeler istemeyerek de olsa kalabiliyor. Bunun için yapılması gereken öncelikle baymak marka kombinizin basıncınızın ideal seviyede olmasını sağlamaktadır. Ki buna bağlı olarak sıcak suyu peteklerinize tam randımanlı olarak iletebilsin. Basıncı kontrol ettikten sonra bizlerde bulunan petek temizleme araç ve gereçlerimizle beraber peteklerinizi temizleyip içerisine de korozyonu önlemek amacıyla koruyucu bırakmaktayız.

Malatya Kombi Kart Tamiri: Kombi kartları cihazın beyinleri konumundadır. Cihazınızda bulunan herhangi bir arıza durumunda kart cihazın çalışmasını engeller ve arıza durumuna geçer. Bütün kontrolleri sağladıktan sonra kombiyi çalıştırır. Kartların üzerinde bulunan röleler, trimpot gibi daha aklınıza gelebilecek tüm kartların yapımını da bünyemizde bulundurmaktayız. Özellikle de bu parçaların teminatı da yine firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın