Malatya ECA Kombi Servisi 0422 325 7760

 

Malatya Özel ECA Kombi Servisi

Malatya Kombi Tamir:  Arıza durumunda ekranda bulunan arıza kodunu bizlere bildirerek, cihaza ve içerisinde bulunan malzemelerin hasar almasını azaltıp sizlere söylenenleri Özel servisimiz gelene kadar yapmanız gerekmektedir. Sizlerin evinize kadar gelen Özel servis personelimiz yerinde inceleme ve gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra yerinde müdahale, edildiğin de parça değişimi için sizlere gerekli bilgilendirme yapılır. Eğer ki sorun ufak ve halledilebilir sir sorun ise yapılıp teslim edilir, değilse de gerek atölyemizde revizyona sokulur. Sizlere haber vermeden parça değiştirilmez ve yapılan her işlem sonrasında sizlere bilgi verilmektedir. Eca markasının her modeline göre yedek parça Stoğumuz da mevcuttur.

Malatya Kombi Bakım: Eca marka cihazların bakımları da çalışma düzenlerine göre farklılık göstermektedir. Özellikle yapılması gereken yanma brülörü sökülerek temizliği, kapasite ayarlarının kontrolü, sirkülasyon pompa kontrolü, radyatörden havaları alınır gibi daha bir çok çeşit sayabiliriz. Özellikle de yoğuşmalı kombilerin içerisindeki fanlarım tamamen temiz olması ısı kaybını önlemek için çok önemlidir. Bakımı yapılıp test edildikten sonra cihazınızı güven ve minimum ısı kaybıyla kullanabilirsiniz.

Malatya Petek Temizliği: Nemle temas eden kaloriferlerde zamanla oluşan pas, peteklerin ve boruların dibine çökerek kalorifer sisteminde tıkanmalara yol açabilir ve ısınmanızı engelleyebilir. Öncelikle yapılması gereken petek arasındaki toz ve pislik temizlenmeli ve peteklerin başlarında bulunan vanalar tamamen açılmalıdır. Kombinin su yolundan cihaz yardımıyla kirli su lavabodan sizlerin de deneyiminizle gözlenebilmektedir. Petek içerisinde bulunan kir, pas, çamur gibi atık maddeler temizlendikten sonra peteklerdeki hava alınır. Flitreleri temizlenir. Radyatör temizliği yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.

Malatya Kombi Kart Tamiri: Eca marka kombilerin modellerine göre kart tamirleri de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Arıza durumundaki kartları derhal ve özellikle de suya temas etmeden bizlere teslim etmeniz gerekmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra bizlerde bulunan cihazlarla test edilip kontrolleri yapıldıktan sonra yine bünyemizde bulunan saha personeli ile kartınızı teslim ederiz. İşlemci, trafo, mosfet, röle gibi parçalarının da yedek parçası mevcuttur. Kartınız ne kadar sağlam ve kusursuz çalışırsa gönderilen komutları alan kombiniz de o denli sorunsuz çalışacaktır.

Bir cevap yazın