Malatya Ferroli Kombi Servisi 0422 325 7760

Malatya Özel Ferroli Kombi Servisi

Malatya Kombi Tamir: Ferroli tamiri ve tadilatı diğer markalara nazaran biraz daha meşakkatli olsa da firmamız tarafından tamir ve tadilatı mümkündür. Yapılması gereken işlemlerden biri de ilk önce kombinizin ekranında çıkan arıza kodunu bizlere bildirmek ve ardından saha ekiplerimizin sizlerle iletişime geçmesini beklemektir. Yedek parça taminatı ve arızalarda yine tedarik olarak şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Özellikle soğuk kış aylarında kombinizden verimli ısı alabilmeniz için cihaz içerisinde bulunan parçaların sorunsuz çalışması gerekmektedir.

Malatya Kombi Bakım: Cihazınızın zaman içerisinde tozlanması kirlenmesi ve bacasının dışarda olma mecburiyetinden ve daha bir çok nedenden dolayı her sene bakıma ihtiyacı vardır. Kombiniz ne kadar bakımlı ve temiz ise ısıyı ev içerisine o kadar verimli bir biçimde aktarabilmektedir. Fan veya baca davlumbazının temizlenmesi, yoğuşmalı kombilerde baca bağlantılarının sağlam olup olmadığı baca eğimi ve yoğuşma suyu tahliyesi kontrolü gibi daha bir çok bakımın içerisinde bulunan maddeleri sayabiliriz. Bakımı yapılan cihazınızın test edildikten sonra sizlere teslim eder, sizlere de sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Malatya Petek Temizliği: Deminde sizlere bahsettiğim konu toz, kir ve pas. Bunlar aynı şekilde petekleriniz için de geçerlidir. Öncelikle kombinizin giden su yolunda bulunan flitreyi temizlemekle başlar, daha sonra petek temizleme cihazlarımız ile biraz da meşakkatli olan işlemlere başlar ve peteklerinizi temizleriz. Saha ekiplerimiz ile peteklerinizin en temiz ve verimli çalışması için sizlere bildirmiş olduğumuz numaralardan bizleri arayabilirsiniz.

Malatya Kombi Kart Tamir: Ferroli marka cihazların içerisinde bulunan kartların tamir, tadilat ve onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Önemli konulardan biri ise kombinizin ekranında çıkan arıza kodunu bizlere bildirmeniz ve ona göre bir hareket planı çizmemizdir. Ne yapılması gerekiyorsa, değişimi gerçekleşecek olan parçaların değişimi ve akabinde yapılacak testler sonucu kartlarınız sizlere güvenle teslim edilip kombinize tekrar takılır. Sizlere de ısının tadını çıkarmak düşer.

Bir cevap yazın