Malatya Demirdöküm Kombi Servisi

Malatya Özel Demirdöküm Kombi Servisi

Malatya Kombi Tamir: Demirdöküm marka cıhazların bakım, onarım ve tamiri bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Öncelikle bizlere belirtmiş olduğunuz ekranda çıkan hata kodunu bildirdikten sonra, sizlerle beraber en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır. Tamiri mümkün olmayan cihaz içerisindeki parçaların yine bünyemizce değiştirilmesi mümkündür. Önemli olan kriterlerden en başta gelen bozulan parçanın cihaza en az şekilde zararını azaltıp çözüme ulaşmaktır. Akabinde gereken testler yapıldıktan sonra, cihazı siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Malatya Kombi Bakım: Marka ve model farketmeksizin, her sene cihazların bakımları yapılmalıdır. Demirdöküm marka cihazlarında dikkat edilmesi gereken bağlantıların düzgün yapılması ve kart dahil test etmektir. İçerisinde bulunan fan, ateşleme grupları, genleşme tankı ve alt hidrolik gurubunun kontrol edilmesidir. Eğer sizlerde chazınızın doğru şekilde çalışması ve fazla zorlanmadan sizlere doğru ısıyı verebilmesi için dışarda ekip arkadaşlarımız güvenle sizlere destek vermektedir. Firmamız özel servis olduğu için güvenle istediğiniz zamanda arayıp cihazınızın bakımın yaptırabilirsiniz.

Malatya Petek Temizleme: Doğru ısıyı bulabilmek için sadece kombinizin bakım ve tamiri yeterli değildir. Peteklerinizin ne kadar temiz olduğuyla da alakalıdır. Çünkü zaman içerisinde petek diplerinde çamur, kireç, korozyon, mil tortu gibi pislikler birikir ve peteklerinizin düzgünce ısınmasını önler. Yapılması gereken kombinizin bakımını yaptıktan sonra peteklerinizin de temizlemesi ve temizlendikten sonra içerisine koruyucu konulmasıdır. Koruyucunun konma nedeni ise su içerisinde bulunan kireç gibi maddelerin etkisini azaltmak ve daha uzun zaman petekleriniz den maksimum verim almaktır.

Malatya Kombi Kart Tamiri: Demirdöküm kombilerinin kartlarında her türlü bakım onarım ve tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır. Eğer cihazınızın kartı doğru şekilde çalışmaması halinde kombinizde çalışmaz ve arıza durumuna geçer. Yapılması gereken her zamanki gibi kombinizin ekranında bulunan hata kodunu bizlere bildirmek ve arıza durumuna göre sizlere vereceğimiz bilgi dahiline hareket etmenizdir. Kartın ne kadar az zararla tamiri yapılması demek geri dönüşte kombinizin daha iyi çalışmasını sağlamaktır. Elektronik kart üzerinde bulunan röle, trafo gibi malzemelerin de yedek parça ve satışı firmamızca mevcuttur. Unutmayın sağlam kart sağlam kombide bulunur.

Bir cevap yazın